BANGLADÉŠ – INDIE (Méghaláj, Ásám, Nágsko, Bengálsko)

Bangladéš – neprávem opomíjená země s mnoha pozoruhodnými místy, že budete žasnout. Nádherné mešity, hinduistické chrámy a paláce. Největší mangrovový prales na světě (domov bengálského tygra). Pestrá směsice různých etnik. Země skrz na skrz protkaná vodními toky, na nichž se odehrává značná část života místních obyvatel. Návštěva čtyř svazových států nejvýchodnější části Indie. Západní Bengálsko a bývalé hlavní město Indie Kalkata. Malý stát Méghálaj, v překladu trefně Příbytek mraků, s nejdeštivějším místem na světě. Ásám s nekonečnými čajovými plantážemi, veletokem Brahmaputrou (říční delfíni) či národním parkem Kaziranga (největší koncentrace nosorožců na planetě, sloni, šance vidět tygry). Výprava za bývalými lovci lebek do tajemného Nágska a účast na výpravném festivalu Hornbill tradičních zvyků domorodých kmenů. Zájezd si vychutnají profesionální i amatérští fotografové (ti se zde mohou něco přiučit), ale samozřejmě nejen oni. Možnost společného fotografování a hodnocení snímků s průvodcem zájezdu (a zkušeným amatérským fotografem – vítězem národního kola fotosoutěže National Geographic na téma reportáž).

Termíny

Termín Počet dní Cena
15.11.2018 - 29.11.2018 15 dní 57 890 Kč RezervovatKód: 401

Cena zahrnuje

letenku a let. taxy (limit 19 000 Kč), místní let Dibrugarh-Kalkata (402), místní a nájemní dopravu (busy, vlaky, lodě, rikši, taxi, minivany s místním řidičem), třídenní výlet na lodi s plnou penzí a permitem do NP Sundarbans (401), celodenní plavbu unikátním kolesovým parníkem (401), sloní safari v NP Kaziranga (permit, jízda na slonu (402), ubytování (hotely, penziony - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, 2x vícelůžkové pokoje (402), 1x kajutu 1. třídy na parníku (401), 2x nocleh na lodi v Sundarbans (401), noční bus 1x (401) a 1x (402), indická víza vč. vyřízení (402), stravování (vedle plné penzi na lodi jsou na všech místech snídaně), českého průvodce, místní průvodce dle potřeby, inform. materiály, cestovní pojištění, tričko

Cena nezahrnuje

vízum do Bangladéše (v Dháce 51 USD), jednolůžkový pokoj (9x/14x/22x, 3 300/5 500/8 500 Kč), pojištění STORNO (650 Kč)

Galerie:

Rezervace

SLEVY na naše zájezdy až 10%

V případě, že hodláte uplatnit nárok na nějakou slevu, označte, o jaký druh slevy se jedná. Slevy pod bodem a, b, c, d můžete sčítat:

Kontaktní formulář