Podzimní barevné JAPONSKO II

Japonsko je kouzelná ostrovní země, představující mix nejmodernějších technologií a starého Orientu, k tomu vyhlášené japonské zahrady, starobylé chrámové komplexy, které určitě okouzlí, v době barevného podzimu navíc večerní iluminace, či dětský šičigosan festival, v ulicích Kjóta uvidíte při troše štěstí i Gejšu či Majko. A Japonsko není tak drahé jak se traduje, lze zde i výhodně nakoupit. Většinu japonského povrchu tvoří hory a sopky, my se o tom přesvědčíme v národním parku Fudži-Hakone, nezapomeneme ani na proslulé japonské lázně – Onsen. Budete žasnout nad technickými vymoženostmi, moderní architekturou a všude přítomnou čistotou. Projedete se nejen 1000 km superexpresem „šinkansen“, ale prohlédnete si i nově budovanou lineární dráhu Tokio – Nagoja (Maglev) a testovací centrum nejrychlejšího superexpresu světa (500 km/hod.). Ochutnáte výbornou japonskou kuchyni (nejen suši), plnou mořských plodů a dalších japonských specialit, k tomu velmi milý přístup Japonců. Japonsko je navíc jednou z nejbezpečnějších zemí na světě. Program v malé skupince, od rána do večera – není to masová turistika busem, ale osobní, skutečné poznání přírody, památek a života lidí v Japonsku. Na jednotlivých místech pěšky + místní dopravou. Unikátní program a v porovnání s jinými zájezdy velmi příznivá cena!

Termíny

Termín Počet dní Cena
07.11.2018 - 25.11.2018
Info: Garantovaný odjezd, průvodce Ing. Josef Kafoněk
19 dní 74 990 Kč RezervovatKód: 191

Cena zahrnuje

letenky a let. taxy (limit 18 000 Kč), místní dopravu (především šinkansen, ostat. expresy a vlaky, autobusy, metro, tramvaje, lodní přívozy), ubytování (15x dvoulůžkové pokoje s přísluš. v business hotelech 3* evrop. typu, menší plocha pokojů oproti Evropě vč. snídaně, 2x případně vícelůžkový Ryokan či Minšuku v NP Fuji-Hakone - japonské klasické ubytování, obvykle bez snídaně), průvodce, inform. materiály, cestovní pojištění, tričko

Cena nezahrnuje

jednolůžkový pokoj (9 000 Kč, s výjimkou Ryokanu či Minšuku), pojištění STORNO (650 Kč)

Galerie:

Rezervace

SLEVY na naše zájezdy až 10%

V případě, že hodláte uplatnit nárok na nějakou slevu, označte, o jaký druh slevy se jedná. Slevy pod bodem a, b, c, d můžete sčítat:

Kontaktní formulář