Severní VIETNAM pro pokročilé (příroda, hory, etnika)

Vietnam je nádherná země plná protikladů. Kromě turisty objevených a hojně navštěvovaných míst, má toho ještě hodně co nabídnout. Vydejme se společně do horských oblastí severního Vietnamu, kde je turistický ruch dosud v plenkách. Má to své výhody i úskalí. Zájezd je určen pro ostřílené cestovatele, kteří jsou ochotni akceptovat jisté nepohodlí, delší náročnější cestu dopravními prostředky, ale odměnou jim jim bude dech beroucí krajina a setkání se zástupci místních etnických skupin, (Mong, Red Dao, Black Hmong, Nung, Tay, Thai, Black Lo Lo a dalších). Společně navštívíme místa, kde místní obyvatelé vítají turisty s úsměvem a otevřenou náručí. Na cestu se vydáme koncem září, kdy je severní Vietnam  obzvlášť půvabný. Rýžová pole přechází z oslnivě zelené ve žlutou a sklizeň rýže je v plném proudu. Během cesty prozkoumáme NP Ba Be, který tvoří deštný prales se stovkami vzácných rostlin a dřevin. Absolvujeme několik výletů lodí po horských jezerech, projedeme krajinou čajových plantáží a vysokohorských průsmyků. Nebude chybět návštěva lokálních tržnic a ještě mnoho dalšího. Během zájezdu se budeme pohybovat ve vyšších nadmořských výškách, počasí může být proměnlivé, proto je třeba počítat i s alternativním programem, uzpůsobeným povětrnostním vlivům.

Termíny

Termín Počet dní Cena
26.09.2018 - 13.10.2018 18 dní 57 990 Kč RezervovatKód: 041

Cena zahrnuje

letenku a let. taxy (limit 18 000 Kč), místní dopravu (pronajatý minibus s řidičem, taxi, člun), ubytování (7x turist. hotel a penzion - dvoulůžkové pokoje s příslušenstvím, 8x homestay - dvoulůžkové pokoje), 2 lodní výlety (Nui Coc Lake a Ba Be Lake), průvodce, inform. materiály, cestovní pojištění, tričko

Cena nezahrnuje

vietnamské vízum (800 Kč), jednolůžkový pokoj (3 500 Kč), lanovku na Phan Si Pan (33 USD), pojištění STORNO (650 Kč)

Galerie:

Rezervace

SLEVY na naše zájezdy až 10%

V případě, že hodláte uplatnit nárok na nějakou slevu, označte, o jaký druh slevy se jedná. Slevy pod bodem a, b, c, d můžete sčítat:

Kontaktní formulář