Slevy

V současné době poskytujeme slevy na naše zájezdy až 10 %. Příslušející slevy pod bodem a, b, c, d můžete sčítat.:

  • a) First minute – u zájezdů získáte nejvyšší slevu 4 % při nákupu zájezdu více jak 6 měsíců před odjezdem, nižší slevu 2 % v období nákupu 3-6 měsíců před odjezdem, méně než 3 měsíce do odjezdu se sleva First minute nevypisuje. Slevy se neposkytují z cen prodloužení zájezdů a z příplatků (víza, pojištění, jednolůžkové pokoje ap.).
  • b) Věrnostní sleva1 % z ceny zájezdu pro Vás, kdo jste byli s námi na zájezdu v roce 2016 či 2017 a byli jste přihlášeni přímo v CK Karavela.
  • c) Sleva pro seniory (věk nad 65 let), učitele (na základě ITIC), studenty SŠ/VŠ (na základě ISIC, indexu), děti do 15 let, lékaře (s dostatečně vybavenou lékárnou s možností poskytnutí první pomoci) činí 1 % z ceny zájezdu.
  • d) Skupinová sleva – při počtu 4-5 osob náleží sleva 1 %, při počtu 6-7 osob sleva 2 %, při počtu 8 a více osob sleva 4 % z ceny zájezdu (platí při společném zaslání smluv a platby zálohy).
  • e) Last minute – nelze sčítat s žádnou další slevou.

U příležitosti 25 sezony bonus navíc 

Proplacení jízdného z místa bydliště na letiště v Praze a zpět (max. do výše 400 Kč/os.). Po ukončení zájezdu nám nejpozději do 14 dní na naši pražskou adresu zašlete Vaše vlakové, autobusové jízdenky, jízdenky na metro (stačí i sken poslat mailem). Peníze Vám převedeme na účet.