Z důvodu úsporných opatření v souvislosti s aktuálně omezenými možnostmi zájezdů do exotiky …

Z důvodu úsporných opatření v souvislosti s aktuálně omezenými možnostmi zájezdů do exotiky jsme nuceni zrušit naši provozovnu na adrese Petrohradská 10, Praha 10.

Naše cestovní kancelář bude fungovat i nadále. Nová korespondenční adresa je Petr Modráček, CK Karavela, Livornská 436, 109 00 Praha 15.

E-mail: karavela@karavela.cz, tel.: 603 466 895, web: www.karavela.cz 

Do konce října 2020 bude na našich internetových stránkách www.karavela.cz k dispozici pdf  katalog pro rok 2021/22.

Kromě exotických poznávacích zájezdů, kde najdete celou řadu novinek a vylepšených programů (mezi nové destinace v naší nabídce patří například Saúdská Arábie, Libanon, Jordánsko, Kypr, Malta, Kréta, Irsko,  zkrácená verze Jižní Indie, Palau, Kapverdy, Angola, Východ USA a Kanady), rozšíříme postupně nabídku zájezdů do Evropy. Nově budou v nabídce zařazené i zájezdy po České republice.

Zájezdy a jejich termíny na rok 2021 a část roku 2022 jsou již vypsané na našich internetových stránkách www.karavela.cz a budou přibývat další.

Doufáme, že v průběhu roku 2021 se cestování z České republiky do Evropy a exotických destinací bude vracet k normálu. Průběžně vám budeme zasílat nabídky zájezdů tak, jak se jednotlivé země budou otevírat turistům. 

V průběhu příštího roku jakmile se situace zlepší nás najdete na adrese:

KIWI svět map a průvodců, s.r.o., Jungmannova 23, 110 00 Praha 1 (v centru města), kde bude mít CK Karavela zázemí.

Věříme, že Vám nálada a chuť cestovat a poznávat nová místa, jakmile to bude možné, vydrží.

Doufáme, že nám zachováte přízeň a těšíme se, až se zase spolu uvidíme na našich zájezdech a přejeme Vám i nám úspěšný návrat k pohodovému cestování.

 

Tým CK KARAVELA
e-mail: karavela@karavela.cz
mobil: 603 466 895